تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

تماس

تماس با ما

تاریخچه بیمارستان شهید قدوسی نهاوند

عملیات اجرایی بیمارستان   ۱۸۵ تختخوابی شهید قدوسی نهاوند در بیست و سوم  اسفند ماه سال ۸۸ آغاز شد و برای ساخت و تجهیز این بیمارستان در حدود 600 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده، که 390 میلیارد ریال آن صرف ساخت و 300 میلیارد ریال جهت تجهیزات هزینه شده است.

این بیمارستان در زمینی به مساحت ۶۳ هزار مترمربع و سطح زیربنای ۱۳ هزار مترمربع و در ۴ طبقه احداث گردیده که شامل 12 هزار و 200 مترمربع ساختمان اصلی و 800 مترمربع ساختمان جانبی ، منبع آب تصفیه فاضلاب ، خازن سوخت و پست تقلیل فشار می باشد

این بیمارستان توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزرات راه و شهرسازی ساخته و در اردیبهشت ماه سال 96 برای تجهیز تحویل دانشگاه علوم پزشکی همدان شد.

این مرکز شامل بخش‌های درمانی آی‌سی‌یو، سی‌سی‌یو، ان‌آی‌سی‌یو، داخلی مردان، داخلی زنان، بعد از زایمان، جراحی مردان، جراحی زنان، اطفال، اتاق عمل، اورژانس سرپایی، اورژانس بستری و پاراکلینیک این بیمارستان شامل درمانگاه تخصصی، رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه و پاتولوژی است.

گفتنی است، این بیمارستان با هم‌فکری مسئولان شهرستان و استان به نام بیمارستان شهید آیت‌الله علی قدوسی که نخستین دادستان انقلاب اسلامی بود، نام‌گذاری شده است.

طراحی پورتال سازمانی

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام